Stołek Necessario 25x40x45cm

n

n

n

n

n

n

Wyjątkowy dębowy stołek, który jest wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego. Jest to mebel o unikalnym designie – stożkowe nogi stołka przechodzą przez blat, dodając mu nie tylko charakteru, ale również stabilności.

n

Stołek ma kompaktowe wymiary blatu 25×40, dzięki czemu doskonale wpasuje się w różne wnętrza. Jego wysokość wynosząca 45 cm sprawia, że jest idealny jako dodatkowe siedzenie w salonie, stolik boczny przy sofie, czy nawet praktyczne miejsce na gazetę. Może być również doskonałym uzupełnieniem łazienki, świetnie prezentującym się jako elegancki stolik na ręczniki.

n

Dębowy stołek nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również jest niezwykle praktyczny. Zabezpieczony klinem, zapewnia wyjątkową trwałość i stabilność. Wykonany z dębu, jest nie tylko odporny na uszkodzenia, ale również pięknie się prezentuje, dodając przytulności i elegancji do każdego pomieszczenia.

n

Dodatkowo, dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, stołek idealnie współgra z różnymi stylami wnętrzarskimi – od nowoczesnych po klasyczne. Może być on doskonałym elementem dekoracyjnym, który doda charakteru i wyrafinowanego uroku do każdego pomieszczenia.

n

Jeśli szukasz trwałego, eleganckiego i funkcjonalnego mebla o wyjątkowym designie, nasz dębowy stołek spełnia wszystkie te oczekiwania. Zapraszamy do zakupu i wprowadź do swojego wnętrza odrobinę luksusu i jakże naturalnej harmonii.

n
n

n

n

Stołek zabezpieczony dwukrotnie twardym woskiem olejnym.

n

n

n
nTwój produkt będzie u Ciebie w ciągu 14-21dni.
n
n

n

n

n


n

n

n

n
nWymiary:
n
nblatu- 25x40cm
n
nwysokość 45cm
n

n

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na Lubelszczyźnie. 

nKażdy produkt wykonany z litego drewna może różnić się m.in. usłojeniem, kolorystyką. Nie stworzymy dwóch takich samych egzemplarzy, dlatego możesz liczyć na to, że Twój mebel jest jedyny w swoim rodzaju.
n

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji:
n

nDrewno to surowiec, który potrafi oddać i pochłonąć wilgoć z pomieszczenia. Zatem bardzo ważne są uwarunkowania, w jakich przechowujemy drewniany asortyment.

nDuże różnice wilgotności powietrza po upływie pewnego czasu mogą spowodować utworzenie się pęknięć lub szczelin. Jest to naturalny proces schnięcia drewna. Zalecamy przestrzegać kilku zasad by cieszyć się meblem jak najdłużej.
n
n1. Zalecana wilgotność powietrza w domowych warunkach to 50-65% i temperatura ok. 20℃
n
n2. Umieszczenie mebla: z dala od wszystkich źródeł ciepła, takich jak: grzejniki, piece, zwiększone promieniowanie słoneczne
n
n3. Nasze produkty zabezpieczone są profesjonalnym woskiem twardym olejnym, dzięki którym powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Drewno oddycha, olej zabezpiecza drewno od wewnątrz.  Jednak potrzebują dodatkowej impregnacji w odpowiednim czasie.
n

Możesz ją wykonać w domu jak również odesłać produkt do nas.

n

4. Czyszczenie stolika/konsoli tylko za pomocą ściereczki nawilżonej wodą. Unikanie chemii i produktów nieprzystosowanych do czyszczenia litego drewna.

n

5. Szybkie wycieranie powierzchni mebla do sucha, gdy pojawi się kontakt z większą ilością wody lub płynów barwiących takich jak: kawa, wino.

n
n

n

n

n

n

n

n

n

n

n

n

n

n

Dodaj komentarz