Dębowy stołek w odcieniu terra

Ręcznie wykonany drewniany stołek dębowy, który z pewnością wprowadzi charakter i elegancję do każdego wnętrza. Stołek ma wymiary 20×30 cm i wysokość około 27 cm, co czyni go idealnym do różnych zastosowań.
n

n
nStołek został wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego, co zapewnia nie tylko wyjątkową trwałość, ale także piękną naturalną fakturę i ciepły kolor. Dbając o jakość wykonania, każdy stołek jest starannie szlifowany i polerowany, aby uzyskać gładką powierzchnię, która jest przyjemna w dotyku.
n

n
nJedną z największych zalet tego stołka jest jego uniwersalność. Może on służyć jako dodatkowe siedzenie w salonie, praktyczny stolik nocny w sypialni, podnóżek w łazience czy nawet dekoracyjny element w pokoju dziecka. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom może znaleźć miejsce w każdej przestrzeni, niezależnie od jej rozmiaru.
n

n
nCo więcej, oferujemy również możliwość indywidualnego dostosowania wymiarów stołka do Państwa preferencji. Jeśli potrzebujesz stołka o innym rozmiarze, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością dostosujemy go do Twoich potrzeb.
n
nNapisz do nas na kontakt@wystrugany.pl
n

n
nZamówienie tego drewnianego dębowego stołka to gwarancja wysokiej jakości, trwałości i estetyki. Sprawdź nasz sklep internetowy już dziś i dodaj ten wyjątkowy mebel do swojego wnętrza!
n
nCzas oczekiwania to 2-4dni.
n

n
nWszystkie nasze produkty wykonujemy na Lubelszczyźnie. 
n
nKażdy produkt wykonany z litego drewna może różnić się m.in. usłojeniem, kolorystyką. Nie stworzymy dwóch takich samych egzemplarzy, dlatego możesz liczyć na to, że Twój mebel jest jedyny w swoim rodzaju.
n

n

n

n
nInstrukcja użytkowania i pielęgnacji:
n
nDrewno to surowiec, który potrafi oddać i pochłonąć wilgoć z pomieszczenia. Zatem bardzo ważne są uwarunkowania, w jakich przechowujemy drewniany asortyment.
n
nDuże różnice wilgotności powietrza po upływie pewnego czasu mogą spowodować utworzenie się pęknięć lub szczelin. Jest to naturalny proces schnięcia drewna. Zalecamy przestrzegać kilku zasad by cieszyć się meblem jak najdłużej.
n

  n

 1. Zalecana wilgotność powietrza w domowych warunkach to 50-65% i temperatura ok. 20℃
 2. n

 3. Umieszczenie mebla: z dala od wszystkich źródeł ciepła, takich jak: grzejniki, piece, zwiększone promieniowanie słoneczne
 4. n

 5. Nasze produkty zabezpieczone są profesjonalnym woskiem twardym olejnym, dzięki którym powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Drewno oddycha, olej zabezpiecza drewno od wewnątrz.  Jednak potrzebują dodatkowej impregnacji w odpowiednim czasie.
 6. n

nMożesz ją wykonać w domu jak również odesłać produkt do nas.
n

  n

 1. Czyszczenie stolika/konsoli tylko za pomocą ściereczki nawilżonej wodą. Unikanie chemii i produktów nieprzystosowanych do czyszczenia litego drewna.
 2. n

 3. Szybkie wycieranie powierzchni mebla do sucha, gdy pojawi się kontakt z większą ilością wody lub płynów barwiących takich jak: kawa, wino.
 4. n


n

n

Dodaj komentarz