Dekarstwo i ciesielstwo

Dekarstwo i ciesielstwo

Dach to kluczowy element, który wpływa na funkcjonalność, trwałość i estetykę budynku. Nasza firma, Wróbelek, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dachów, od konstrukcji po pokrycie.
Oto, dlaczego warto wybrać nasze usługi:

 1. Dachy tradycyjne: Projektujemy i wykonujemy dachy w oparciu o sprawdzone metody. Od więźby dachowej po pokrycie, dbamy o każdy detal. Nasze dachy są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i estetyczne.

 2. Dachy płaskie: Specjalizujemy się również w dachach płaskich. Wykorzystujemy różne technologie, takie jak papy termozgrzewalne czy nowoczesne EPDM. Dachy płaskie są idealne dla budynków o nietypowych kształtach lub tarasów na dachu.

 3. Różnorodność pokryć: Kryjemy dachy różnymi rodzajami pokryć:

  • Blachy stalowe i aluminiowe: Popularne, trwałe i dostępne w wielu wzorach i kolorach.
  • Dachówki betonowe i ceramiczne: Wybór tradycyjny, piękny i trwały.
  • Papy termozgrzewalne i EPDM: Idealne dla dachów płaskich.
  • Gonty bitumiczne: Praktyczne i estetyczne.

Niech Twój dach będzie nie tylko funkcjonalny, ale także piękny ! 

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów, potrzebnych do wyceny Twojego wymarzonego dachu! 

Profesjonalne usługi z zakresu dekarstwa i ciesielstwa

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dekarstwa i ciesielstwa. Wśród nich warto wyróżnić:

 • dobór materiałów, takich jak dachówka ceramiczna, blachodachówka, gont bitumiczny, czy blacha na rąbek do parametrów technicznych i stylistyki nieruchomości,
 • montaż konstrukcji dachowej, w tym więźby,
 • izolacja termiczna i hydroizolacja dachu,
 • montaż systemów odwadniających, takich jak rynny i rury spustowe,
 • tworzenie konstrukcji szkieletowych dla domów i budynków,
 • montaż elementów drewnianych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnego budynku, który będzie bez problemu pełnić swoją funkcję przez lata.

Szeroki wybór pokryć dachowych

Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego pokrycia dla danego budynku. Wpływa ono nie tylko na funkcjonalność i trwałość konstrukcji, lecz także jej estetykę. Dysponujemy dachówkami, gontami bitumicznymi, papami, blachami i wieloma innymi materiałami, które są wykorzystywane do pokrywania dachów.

Każdy z wymienionych produktów jest dostępny w co najmniej kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu nasze pokrycia nie tylko zabezpieczają nieruchomość, lecz także ją dopełniają. Oferujemy materiały, które można zastosować na domach szkieletowych w Rzeszowie i okolicach, a także standardowych budynkach murowanych. Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojego budżetu i preferencji co do wyglądu gotowego dachu.