Stołek z drewna bukowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pięknym stołkiem wykonanym z drewna bukowego.
n
nStołek ma wymiary 24.5×31 cm i wysokość 30,5cm, co czyni go idealnym dodatkiem do różnych wnętrz.
n

n
nGórną część stołka zdobią cztery lamele, którym nadaliśmy niepowtarzalną strukturę.
n
nDrewno bukowe jest wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, co sprawia, że stołek będzie służył przez wiele lat.
n
nStołek posiada również cztery zgrabne nogi, które dodają mu stabilności i elegancji.
n
nDodatkowym elementem ozdobnym jest delikatny czarny element, który kontrastuje z naturalnym drewnem i dodaje mu nowoczesnego wyglądu.
n
nDzięki swojemu uniwersalnemu designowi, nasz stołek świetnie wpasuje się w różne aranżacje wnętrz – od klasycznych po nowoczesne.
n
nIdealnie sprawdzi się jako dodatkowe siedzisko przy stoliku kawowym, w sypialni lub jako ozdobny element dekoracyjny w salonie a nawet jako podnóżek w łazience czy toalecie.
n
nStołek zabezpieczony jest twardym woskiem olejnym.
n

n
nWierzemy, że nasz stołek stanie się nie tylko praktycznym meblem, ale również pięknym akcentem w Twoim wnętrzu.
n

n

n
nCzas wykonania od 14-28 dni pracujących.
nW razie jakichkolwiek pytań prosimy wysyłać wiadomości na maila: kontakt@wystrugany.pl
n
nWszystkie nasze produkty wykonujemy na Lubelszczyźnie. 
n
nKażdy produkt wykonany z litego drewna może różnić się m.in. usłojeniem, kolorystyką. Nie stworzymy dwóch takich samych egzemplarzy, dlatego możesz liczyć na to, że Twój mebel jest jedyny w swoim rodzaju.
n
nInstrukcja użytkowania i pielęgnacji:
n
nDrewno to surowiec, który potrafi oddać i pochłonąć wilgoć z pomieszczenia. Zatem bardzo ważne są uwarunkowania, w jakich przechowujemy drewniany asortyment.
n
nDuże różnice wilgotności powietrza po upływie pewnego czasu mogą spowodować utworzenie się pęknięć lub szczelin. Jest to naturalny proces schnięcia drewna. Zalecamy przestrzegać kilku zasad by cieszyć się meblem jak najdłużej.
n

  n

 1. Zalecana wilgotność powietrza w domowych warunkach to 50-65% i temperatura ok. 20℃
 2. n

 3. Umieszczenie mebla: z dala od wszystkich źródeł ciepła, takich jak: grzejniki, piece, zwiększone promieniowanie słoneczne
 4. n

 5. Nasze produkty zabezpieczone są profesjonalnym woskiem twardym olejnym, dzięki którym powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Drewno oddycha, olej zabezpiecza drewno od wewnątrz.  Jednak potrzebują dodatkowej impregnacji w odpowiednim czasie.
 6. n

nMożesz ją wykonać w domu jak również odesłać produkt do nas.
n

  n

 1. Czyszczenie stolika/konsoli tylko za pomocą ściereczki nawilżonej wodą. Unikanie chemii i produktów nieprzystosowanych do czyszczenia litego drewna.
 2. n

 3. Szybkie wycieranie powierzchni mebla do sucha, gdy pojawi się kontakt z większą ilością wody lub płynów barwiących takich jak: kawa, wino.
 4. n

Ten post ma jeden komentarz

 1. Ten blog jest po prostu niesamowity - jego różnorodność, głębia treści i profesjonalne podejście do każdego tematu sprawiają, że nie tylko uczę się nowych rzeczy, ale także czuję się częścią społeczności, która stara się wspólnie rozwijać i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, co jest dla mnie niezwykle inspirujące i motywujące!

Dodaj komentarz