Minimalistyczny stołek Necessario

Stołek wykonany z litego dębu,
n
ndoskonale wpasuje się w niejedno miejsce , w toalecie jako podnóżek pomocny dzieciom jak i dorosłym, w pokoju dziecięcym, w przedpokoju, salonie, a może masz już swoje miejsce na stołek?
n
nJednym z unikalnych elementów stołka Necessario są nogi, które przechodzą przez blat stołu. Dzięki temu rozwiązaniu stołek prezentuje się niezwykle nowocześnie i stylowo. Dodatkowo nogi zabezpieczone są klinem, co daje pewność, że mebel będzie stabilny i bezpieczny w użytkowaniu.
n
nStołek Necessario to nie tylko funkcjonalny mebel, ale również doskonały dodatek do każdego wnętrza. Jego minimalistyczny design sprawia, że idealnie komponuje się zarówno w nowoczesnych, jaki klasycznych aranżacjach.
n
nJeśli szukasz wyjątkowego stołka, który połączy wytrzymałość, elegancję i funkcjonalność, to stołek Necessario jest właśnie dla Ciebie.
n

n
nWymiary:
n
nblat – 20x30cm
n
nwysokość około 24cm.
n

n
nStołek otrzymasz zabezpieczony woskiem twardym olejnym o efekcie surowego drewna.
n
nTwój produkt będzie u Ciebie w ciągu 14-21dni.
n

n

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na Lubelszczyźnie. 

nKażdy produkt wykonany z litego drewna może różnić się m.in. usłojeniem, kolorystyką. Nie stworzymy dwóch takich samych egzemplarzy, dlatego możesz liczyć na to, że Twój mebel jest jedyny w swoim rodzaju.
n

Instrukcja użytkowania i pielęgnacji:
n

nDrewno to surowiec, który potrafi oddać i pochłonąć wilgoć z pomieszczenia. Zatem bardzo ważne są uwarunkowania, w jakich przechowujemy drewniany asortyment.

nDuże różnice wilgotności powietrza po upływie pewnego czasu mogą spowodować utworzenie się pęknięć lub szczelin. Jest to naturalny proces schnięcia drewna. Zalecamy przestrzegać kilku zasad by cieszyć się meblem jak najdłużej.
n
n1. Zalecana wilgotność powietrza w domowych warunkach to 50-65% i temperatura ok. 20℃
n
n2. Umieszczenie mebla: z dala od wszystkich źródeł ciepła, takich jak: grzejniki, piece, zwiększone promieniowanie słoneczne
n
n3. Nasze produkty zabezpieczone są profesjonalnym woskiem twardym olejnym, dzięki którym powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Drewno oddycha, olej zabezpiecza drewno od wewnątrz.  Jednak potrzebują dodatkowej impregnacji w odpowiednim czasie.
n

Możesz ją wykonać w domu jak również odesłać produkt do nas.

n

4. Czyszczenie stolika/konsoli tylko za pomocą ściereczki nawilżonej wodą. Unikanie chemii i produktów nieprzystosowanych do czyszczenia litego drewna.

n

5. Szybkie wycieranie powierzchni mebla do sucha, gdy pojawi się kontakt z większą ilością wody lub płynów barwiących takich jak: kawa, wino.

Dodaj komentarz