Minimalistyczna konsola MODENA pod wymiar

Twoja konsola będzie pod indywidualny wymiar.
n
nWiemy, że czasami i 1cm robi różnicę.
n

Dlatego w tym miejscu możesz zamówić spersonalizowany rozmiar konsoli z drewna bukowego. Możliwość wykonania konsoli z drewna dębowego – zapraszamy do kontaktu, kontakt@wystrugany.pl

n

Standardowy blat wynosi 35x90cm oraz 45x115cm znajdziesz go na innej aukcji w kategorii WNĘTRZA, a tutaj możesz napisać nam rozmiar który Cię interesuje.

n

Cena dotyczy konsoli o wymiarach mniejszych niż 35x90cm oraz mniejszych niż 45x115cm. Pod tym linkiem znajdziesz standardowy produkt Minimalistyczna konsola MODENA 35×90 oraz Minimalistyczna konsola MODENA 45x115cm

n

Przy składaniu zamówienia, wybierz w którym rozmiarze mieści się Twój produkt oraz wybierz jego wykończenie. Jeśli przekracza standardowy wymiar 35×90 cm wybierz konsolę w rozmiarze 45x115cm.

n

(SUROWA/ZAOLEJOWANA) w okienku uwagi do zamówienia wpisz Swój wymiar konsoli.

n

Przykład 1: Wymiary blatu 25x80cm, wybierz SUROWA MNIEJSZA NIŻ 35×90 lub ZAOLEJOWANA MNIEJSZA NIŻ 35×90

n

Przykład 2: Wymiar blatu 30x100cm, wybierz SUROWA MNIEJSZA NIŻ 45×115 lub ZAOLEJOWANA MNIEJSZA NIŻ 45×115

n

Konsola naszej marki WYSTRUGANY to piękno w swojej prostocie. Sfrezowane brzegi blatu nadają jej delikatności. Podparta dwiema stabilnymi stożkowymi nogach oraz przymocowana do ściany niewidocznymi wspornikami. Wszystko po to by Twoje wnętrze nabrało subtelności. Sprawdzi się jako konsola, toaletka a nawet biurko.

n

Wysokość konsoli około 80cm

n

Cała z drewna bukowego.

n

Konsolę możesz wybrać w stanie surowym. Do samodzielnego zabezpieczenia oraz istnieje możliwość zabezpieczenia certyfikowanym olejem.

n

W skład zestawu wchodzą:

n
n

    n

  • blat bukowy
  • n

  • nogi bukowe
  • n

  • wkręty do mocowania nóg
  • n

  • śruby z kołkiem montażowym
  • n

n

Czas wykonania od 14-28 dni pracujących.
nW razie jakichkolwiek pytań prosimy wysyłać wiadomości na maila: kontakt@wystrugany.pl

nWszystkie nasze produkty wykonujemy na Lubelszczyźnie. 
n
nKażdy produkt wykonany z litego drewna może różnić się m.in. usłojeniem, kolorystyką. Nie stworzymy dwóch takich samych egzemplarzy, dlatego możesz liczyć na to, że Twój mebel jest jedyny w swoim rodzaju.
n
nInstrukcja użytkowania i pielęgnacji:
n

nDrewno to surowiec, który potrafi oddać i pochłonąć wilgoć z pomieszczenia. Zatem bardzo ważne są uwarunkowania, w jakich przechowujemy drewniany asortyment.
n
nDuże różnice wilgotności powietrza po upływie pewnego czasu mogą spowodować utworzenie się pęknięć lub szczelin. Jest to naturalny proces schnięcia drewna. Zalecamy przestrzegać kilku zasad by cieszyć się meblem jak najdłużej.
n
n1. Zalecana wilgotność powietrza w domowych warunkach to 50-65% i temperatura ok. 20℃
n
n2. Umieszczenie mebla: z dala od wszystkich źródeł ciepła, takich jak: grzejniki, piece, zwiększone promieniowanie słoneczne
n
n3. Nasze produkty zabezpieczone są profesjonalnym woskiem twardym olejnym, dzięki którym powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Drewno oddycha, olej zabezpiecza drewno od wewnątrz.  Jednak potrzebują dodatkowej impregnacji w odpowiednim czasie.
n
nMożesz ją wykonać w domu jak również odesłać produkt do nas.
n
n4. Czyszczenie stolika/konsoli tylko za pomocą ściereczki nawilżonej wodą. Unikanie chemii i produktów nieprzystosowanych do czyszczenia litego drewna.
n
n5. Szybkie wycieranie powierzchni mebla do sucha, gdy pojawi się kontakt z większą ilością wody lub płynów barwiących takich jak: kawa, wino.
n

n

Dodaj komentarz